Zakładki:
Tagi
KONTAKT: Adres do korespondencji: www.kgwwiadrow.blox.pl, Wiadrów, 59-411 Paszowice, e-mail: kgwwiadrow.blox@gazeta.pl
piątek, 11 stycznia 2019

Kochani! Powiatowa Rada Kół Gospodyń Wiejskich w Jaworze i Regionalny Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych w Legnicy zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu jaworskiego oraz Powiatowe Rady: złotoryjską, polkowicką, legnicką i bolesławiecką na SPOTKANIE OPŁATKOWE, które odbędzie się w sobotę, 19 stycznia 2019 r. o godz. 17.00 w świetlicy wiejskiej w Wiadrowie.

ZAPRASZAMY!

W ostatnią sobotę, 5 stycznia 2019 r. kilka osób z naszego KGW Wiadrów odwiedziło naszą koleżankę Dorotę, która obchodziła urodziny :) Była sympatyczna atmosfera i mnóstwo śmiechu :)

 

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO -PROGRAMOWE KGW WIADRÓW!
W ostatni piątek, 4 stycznia 2019 r. o godz. 18.00 odbyło się Zebranie sprawozdawczo - programowe naszego KGW Wiadrów w domu u przewodniczącej Urszuli Majkut. Podsumowaliśmy rok naszej działalności w 2018 r. i sekretarz KGW, Ewa Brzostowska odczytała sprawozdanie za 2018 r.  Ustaliliśmy także plan pracy i działalności naszego koła na 2019 r. Planujemy wiele działań, np. organizacja wycieczki, warsztatów, imprez integracyjnych, spotkań a także udział w imprezach organizowanych cykicznie i inne. O wszystkim będziemy na bieżąco informować.Nasz dotychczasowy skarbnik KGW, Małgorzata Rudy zrezygnowała z funkcji. Zastąpi ją nasz kolega z KGW, Mirosław Majkut i to on zostaje nowym skarbnikiem koła. USTALILIŚMY WYSOKOŚĆ SKŁADKI CZŁONKOWSKIEJ NA 2019 NA KWOTĘ 40 zł. Należy OPŁACIĆ JĄ do 28 lutego 2019 r. :)

wtorek, 01 stycznia 2019

Pożegnaliśmy Stary Rok 2018 i przywitaliśmy Nowy Rok 2019! Uśmiechu na twarzy każdego dnia nowego roku, odwagi w podejmowaniu wyzwań, miłości, szczęścia, radości. Niech 2019 rok będzie lepszy od mijającego


życzy KGW Wiadrów - Koło Gospodyń Wiejskich w Wiadrowie

 

10:50, dariusz1986 , Życzenia
Link Dodaj komentarz »
środa, 26 grudnia 2018

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA w gronie rodziny i znajomych. Pełnych radości dni i odpoczynku :) MERRY CHRISTMAS! życzy Wam wszystkim KGW Wiadrów - Koło Gospodyń Wiejskich w Wiadrowie :)

12:46, dariusz1986 , Życzenia
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 23 grudnia 2018

10.12.2018 - Integracja Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Strzelińskiego oraz nasza wizyta, a raczej rewizyta przyjaciół z Powiatu Legnickiego. Miła atmosfera, śpiew , a przy okazji poruszyłyśmy temat nowej ustawy."Nic o Nas bez Nas". Obecna była nasza przewodnicząca Urszula Majkut i prezes RZRKiOR w Legnicy Radosław Zysnarski :) 

W niedzielę, 9 grudnia 2018 r. w zespole pałacowo-parkowym w Krotoszycach ( Palac w Krotoszycach ) od godz. 12.00 do 18.00 odbył się kolejny raz Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy. Nasze KGW Wiadrów - Koło Gospodyń Wiejskich w Wiadrowie wzięło udział i wystawiliśmy swój stół wigilijny oraz pyszne domowe ciasta. Wśród potraw było: pierogi z kapustą i grzybami oraz ruskie, kompot z suszu, barszcz czerwony, ryba, śledzie w sosie śmietanowo-czosnkowym, makiełki i groch z kapustą. Wśród ciast mieliśmy: - Jabłecznik z kakaem,- Jabłecznik z galaretką,- Chałwowiec- Budynowiec,- Góralski Przekładaniec,- Makowiec na biszkopcie,- Piernik biszkoptowy z powidłem- Snikers (dwa rodzaje),- Stefanek.Zdobyliśmy wyróżnienie w konkursie na Najlepszy Stół Wigilijny :)Przy naszym stoisku byli: Urszula Majkut, Ewa Brzostowska, Janina Lipińska, Dariusz Trybuła oraz Sebastian Majkut, który jest autorem zdjęć :)

 

 

W niedzielę, 2 grudnia 2018 r. w Legnicy w Sali Rycerskiej odbyły się II Wybory MISS Kół Gospodyń Wiejskich 2018 :) W kategorii MISS 50+ tytuł MISS otrzymała nasza koleżanka Urszula Majkut :) Jesteśmy dumni :)W niedzielę, 2 grudnia 2018 r. w Legnicy w Sali Rycerskiej odbyły się II Wybory MISS Kół Gospodyń Wiejskich 2018 :) W kategorii MISS 50+ startowały nasze dwie koleżanki - Urszula Majkut i Janina Lipińska :)

 

poniedziałek, 03 grudnia 2018

W piątek, 23 listopada od godz. 10.00 we Wrocławiu odbyło się XIV Dolnośłąskie Forum Kobiet pt. "W kalendarzu kobiecych spraw". Przedstawicielki z naszego Koła Gospodyń Wiejskich z Wiadrowa (Urszula Majkut, Ewa Dąbkowska, Janina Lipińska i Maria Rybak) wraz z Katarzyną Wojciechowską - doradcą z PZD Jawor (DODR Wrocław) uczestniczyły w tym wydarzeniu. Program imprezy poniżej na zdjęciu :)

 

 

 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 23