środa, 14 marca 2018

Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie w świetlicy wiejskiej w Wiadrowie w najbliższy piątek, 16 marca 2018 r. od godz. 18.00 :) Warto! ;)

 

Wiadrów, 10 marca 2018 r. w świetlicy wiejskiej w Wiadrowie :)

 

 

 

Czwartek, 8 marca 2018 r. - wyjazd do kina Helios w Legnicy na kino kobiet ;)

 

niedziela, 21 stycznia 2018

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO - PROGRAMOWE KGW WIADRÓW!

W poniedziałek, 8 stycznia 2018 r. o godz. 18.00 w domu u przewodniczącej odbyło się zebranie sprawozdawczo-programowe KGW Wiadrów. Przewodnicząca  Urszula Majkut podziękowała wszystkim za pracę i współpracę w całym 2017 r. Podsumowaliśmy też rok ubiegły w zakresie działań. Sprawozdanie z realizowanych przedsięwzięć przedstawiła Ewa Brzostowska, sekretarz KGW Wiadrów. Natomiast sprawozdanie finansowe przedstawiła zebranym Małgorzata Rudy, skarbnik naszego koła. Ustaliliśmy także PLAN PRACY na  2018 r. Będzie to rok, w którym będzie się wiele działo ;)W tym roku czekają nas też jubileusze: 65-lecia KGW Wiadrów i 35-lecie będzie obchodził nasz Zespół folklorystyczny "Wiadrowianie" ;) Zorganizujemy też II Święto Jabłka oraz inne okolicznościowe spotkania i imprezy. Będą też wycieczki i wiele pracy. Planujemy rozwój grupy dziewczęcej oraz naszego Kabaretu "O-99". Ustaliliśmy też wysokość składki członkowskiej. W zebraniu uczestniczyła Katarzyna Wojciechowska, doradca z PZD Jawor (DODR Wrocław).

Niedziela, 14 stycznia 2018 r. (Sichów)

Nasz zespół folklorystyczny "WIADROWIANIE" dzięki zaproszeniu wystąpił w SICHOWIE że swoim programem jasełkowym ;)

 

Zdjęcia na fan page zespołu na Facebooku ;)

 

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia w Wiadrowie zespół odwiedził mieszkańców z jasełkami ;)

 

Zdjęcia na fan page zespołu na Facebooku

czwartek, 28 grudnia 2017

http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/73374/TOP5-dolnoslaskich-Kol-Gospodyn-Wiejskich-GLOSOWANIE

Oddajcie swój głos na KGW Wiadrów - Koło Gospodyń Wiejskich w Wiadrowie ! w głosowaniu TOP 5 Dolnośląskich KGW w RADIU WROCŁAW!
Działają nieprzerwanie od 1953 roku. W tej chwili jest to zespół 35 kobiet i... 3 mężczyzn. Przyznają, że do koła należały ich babki i mamy. Blisko 65-letnią historię dokumentuje sześć opasłych tomów kroniki. Czego te kobiety nie robiły? Budowały domy, jeździły traktorami, stworzyły centrum rekreacyjne... Nawet założyły własną drużynę piłkarską, by pokazać męskiej reprezentacji wsi, że nawet na boisku potrafią sobie doskonale radzić. Prowadzą zespoły muzyczne, kabaret, a nawet sekcję teatralną. Ale najbardziej znane są z tego, że przez życie idą z uśmiechem.

 

 


Głosowanie potrwa jeszcze tylko do soboty, 30 grudnia 2017 r. do godz. 11.30. Oto link:

http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/73374/TOP5-dolnoslaskich-Kol-Gospodyn-Wiejskich-GLOSOWANIE

Nasz zespół folklorystyczny "Wiadrowianie" na Jarmarku Świątecznym Bożonarodzeniowym w Legnicy (Galeria Piast) - niedziela, 17 grudnia 2017 r. ;)

 

Więcej zdjęć na fan page zespołu "Wiadrowianie" na facebooku

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 20
Zakładki:
Tagi
KONTAKT: Adres do korespondencji: www.kgwwiadrow.blox.pl, Wiadrów, 59-411 Paszowice, e-mail: kgwwiadrow.blox@gazeta.pl